Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Betitelt "Wintersonne", rechts unten signiert Kumpf, Farblithografie, nummeriert 121/250, Blattgröße ca. 48 x 62 cm, Glas, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
EUR 400,- do EUR 600,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-